PROFESJONALNA

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

PROFESJONALNA

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

Witamy na naszej stronie

Specjalizujemy się w realizacji produkcji kontraktowej dla firm z wielu sektorów gospodarki. Misją naszej firmy jest dostarczanie „szytych na miarę”rozwiązań dla naszych partnerów biznesowych między innymi dzięki kreatywności, innowacyjnemu podejściu i wsparciu na każdym etapie współpracy. Od wielu lat jesteśmy postrzegani przez naszych odbiorców jako sprawdzony, rzetelny i ceniony partner w biznesie.

Usługi

Działalność naszej firmy obejmuje obszar produkcji elementów produkcji metalowych oraz dystrybucji zleconych elementów produkcji masowej. W ofercie naszej firmy znajdziecie również Państwo usługę transportową – dysponujemy własnym transportem, a także współpracujemy z operatorem logistycznym, dzięki czemu dostarczamy elementy pod wskazany adres w całej Europie. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najmniejszy element dostarczony z opóźnieniem może mieć znaczący wpływ na realizacje Państwa produkcji, dlatego też oferujemy gwarancję stanów magazynowych detali oraz terminowość dostaw.

KAWKA

Jak działamy?

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów, oferować wsparcie na każdym etapie realizacji projektu oraz kompleksowość działania – realizujemy zamówienie od pomysłu po jego dostawę. Wykonujemy projekty łącząc
w sobie pomysł klienta, wspólne doświadczenie, indywidualne podejście, przyjęte normy i zasady, dostępność materiałów i możliwości techniczne.